Kes me oleme

Mis on Päästearmee?

Päästearmee on  rahvusvaheline,  131 riigis 175 keeles tegutsev kristlik heategevuslik liikumine, tuntumaid ja tunnustatumaid pika ajalooga heategevusorganisatsioone maailmas, mis tegutses Eestis aktiivselt juba enne Teist Maailmasõda ja mille tegevus taastus Eesti iseseisvuse taastamise järel. Päästearmee missioon tugineb Piiblile ja toetub armastusele Jumala vastu.  Päästearmee tegevused on nii vaimulikud kui ka praktilised ja sisaldavad endas nii evangeeliumi kuulutamist Jeesusest Kristusest, kui ka inimlike kannatuste leevendamist ja raskustesse sattunud inimeste abistamist sõltumata rahvusest, rassist ja usust.

Päästearmee Eesti esindus tegutseb tihedas koostöös Päästearmee Soome esindusega.

Regionaalkontor

Major David Kotrikadze, regionaalkomandör
+372 641 3330
paastearmee@gmail.com

Kapten Anna Kotrikadze, regionaalse naistetöö juht
Programmid
+372 5333 8743
training@paastearmee.ee

Evelin Aavik, assistent
+372 56 458 393
programme@paastearmee.ee

Svetlana Jevsejeva
iCare projekti koordinaator
+372 5305 9959
projects@paastearmee.ee

 

Jõhvi Korpus

Leitnant Arina Danylova
+372 5307 3374
arina.danylova@paastearmee.ee

Narva Korpus

Major Mihail Baglai
+372 5770 3565
mihail.baglai@paastearmee.ee

Major Liudmila Baglai
+372 5770 2220
liudmila.baglai@paastearmee.ee

Tallinna Kopli korpus

Leitnant Anneli Aavik
+372 641 31 41
Kopli@paastearmee.ee

Tartu Koprus

Kapten Alexey Burunov
+372 5306 0553
alexey.burunov@paastearmee.ee

 

Võru Korpus

Envoi Inge Ojala-Pihlaja
+372 5648 7008
inge.ojala-pihlaja@paastearmee.ee

Lootusemaja

Rehabilitatsiooniprogramm “Elav Lootus”
+372 656 1048
elavlootus@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *