Kes me oleme


Mis on Päästearmee?

 

Päästearmee rahvusvahelise liikumisena on evangeelne aru kristlikus kirikus. Päästearmee kuulutused tuginevad Piiblile; Selle teenistuskohustused on saanud aluse armastusest Jumala vastu. Tema funktsioonid on nii vaimulikud kui praktilised ja sisaldavad endas nii evangeeliumi kuulutamist Jeesusest Kristusest, kui ka inimlike kannatuste ja raskuste kergendamist sõltumata rassist ja usust.

 

Regionaalkontor

Major David Kotrikadze, regionaalkomandör
+372 641 3330
paastearmee@gmail.com

Kapten Anna Kotrikadze, regionaalse naistetöö juht
Programmid
+372 5333 8743
training@paastearmee.ee

Evelin Aavik, assistent
+372 56 458 393
admin@paastearmee.ee

Svetlana Jevsejeva
iCare projekti koordinaator
+372 5305 9959
projects@paastearmee.ee

 

Jõhvi Korpus

Leitnant Arina Danylova
+372 5307 3374
arina.danylova@paastearmee.ee

Narva Korpus

Major Mihail Baglai
+372 5770 3565
mihail.baglai@paastearmee.ee

Major Liudmila Baglai
+372 5770 2220
liudmila.baglai@paastearmee.ee

Tallinna Kopli korpus

Kapten Tim Clark
+372 5342 8933

Kapten Evelyn Clark
+372 5343 0655

Kopli@paastearmee.ee

Tartu Koprus

Leitnant Anneli Aavik
+372 5347 7194
anneli.aavik@paastearmee.ee

 

Võru Korpus

Envoi Inge Ojala-Pihlaja
+372 5648 7008
inge.ojala-pihlaja@paastearmee.ee

Lootusemaja

Rehabilitatsiooniprogramm “Elav Lootus”
Kapten Alexey Burunov
+372 5306 0553
elavlootus@gmail.com