Meist


Meie oleme Päästearmee,

evangeelne kristlik kirik, mis üle maailma on tuntud, kui The Salvation Army. Kasvasime 1800ndate aastate lõpus välja Metodisti kiriku liikumisest sooviga eriliselt aidata neid, kel elus hästi ei lähe, iseäranis kodutuid, vaeseid,  raskustes peresid, üksikuid inimesi ja alko- ning narko sõltuvuses olevaid inimesi. Tänaseks tegutseme juba 126 riigis üle maailma.

Regionaalkontor

Info: +372 641 33 30

Major David Kotrikadze, regionaalkomandör
+372 58 555 036
paastearmee@gmail.com

Kapten Anna Kotrikadze, regionaalse naistetöö juht
Programmid
+372 5333 8743
training@paastearmee.ee

Fredy Bogomolov, administraator
+372 50 51 870
admin@paastearmee.ee

Evelin Aavik, assistent
+372 56 458 393
programme@paastearmee.ee

Svetlana Jevsejeva
iCare projekti koordinaator
+372 5305 9959
projects@paastearmee.ee

 

Jõhvi Korpus

Leitnant Arina Danylova
+372 5307 3374
arina.danylova@paastearmee.ee

Narva Korpus

Major Mihail Baglai
+372 5770 3565
mihail.baglai@paastearmee.ee

Major Liudmila Baglai
+372 5770 2220
liudmila.baglai@paastearmee.ee

Tallinna Kopli korpus

Kapten Tim Clark
+372 5342 8933

Kapten Evelyn Clark
+372 5343 0655

Kopli@paastearmee.ee

Tartu Koprus

Leitnant Anneli Aavik
+372 5347 7194
anneli.aavik@paastearmee.ee

 

Võru Korpus

Envoi Inge Ojala-Pihlaja
+372 5648 7008
inge.ojala-pihlaja@paastearmee.ee

Lootusemaja

Rehabilitatsiooniprogramm “Elav Lootus”
Kapten Alexey Burunov
+372 5306 0553
elavlootus@gmail.com